Aşk Kahvesi Nedir ?  Eros Kahve ne işe yarar ? Yan etkileri var mıdır ?

Aşk Kahvesi milattan önce 3000 yılına dayanan aşk tanrısı olarak bilenen eros'a kadar dayanır. Eros'un kadınları etkilemek baştan çıkartmak için içecek ve kokular hazırladığı bilinmektedir.

 

Eros kahve de bu karışımlardan yola çıkarak üretilen ve insan vücudunda bulunan libidoyu harekete geçiren ve cinsel isteği arttıran çok özel formulu ile Aşk kahvesi olarak kullanıma sunulmuştur.

 

Eros kahve içeriğinde bulunan doğal bitkiler sayesinde kadın ve erkekte performansı arttırmaya yardımcı olur enerji verir. Bu mucizevi etkiyi sizlere mükemmel bir lezzet eşliğinde sunar. Serin ve Kuru Yerde Muhafaza Edilmelidir.

 

 Yan Etkileri  

 

 Eros Kahve'nin bilinen bir yan etkisine rastlanmamıştır.

18 yaşından küçüklerin , Hemile olanların, Damar tıkanıklığı olanların ve Kalp hastalarının doktorlarına danışmaları gerekmektedir.

 

Alerjik Uyarısı : Eser miktarda süt içermektedir.

 

Alkol ile alınmasında herhangi bir sakınca yoktur.

 

GİZLİLİK ŞARTLARI

 

Eros Aşk Kahvesi Kadın ve Erkeği Birbirine Aşık Eden Kahve !

    Aşk kahvesi 5'i Bir arada Eros Coffee ile cinsel hayatınızı canlandırın .  Aşk kahvesi ile en isteksiz kadın bile kahveyi içtikten sonra uyarılmaya başlar.

     

    Yüksek stres şartlarında artan kortizol düzeylerinin vücutta yorgunluğa sebebiyet verdiği ve cinsel güdüyü azalttığı düşünülmektedir.

     

    Dolayısıyla kortizol düzeylerinin olağan seviyelere dönüşünün metabolizmanın, enerji düzeylerinin ve libidonun normalleştirilmesine katkı sağlamaktadır.

 

 

 


Aşk Kahvesi ile partneriniz bayan veya kız arkadaşınızla zevkin doruklarına çıkın. Eve kız arkadaşınızı attınız kıza atlamak düzmek istiyorsunuz fakat kız vermiyor. İmdadınıza aşk kahvesi yetişiyor kıza kahve ikram ediyorsunuz ve bayan azdırıcı kahve kız arkadaşınızı azdırıyor.